ПУБЛІКАЦІЇ - Стовпи вуличного освітлення

Стовпи вуличного освітлення виробництва Эльмонт.

стовпи освітлення стовпи освітлення стовпи освітлення стовпи освітлення

Виробництво стовпів освітлення на сьогоднішній день це непросте завдання для будь-якого підприємства нашої країни. Компанії Ельмонт вдалося майже неможливе налагодити виробництво сучастних стовпів освітлення в місті Києві.

Стовпи освітлення служать для утримання світлодіодних світильників, прожекторів, інших приладів освітлювальних. Стовпи вуличного освітлення монтуються на магістралях, вулицях, у скверах і парках, спортивних спорудах, розважальних центрах, на АЗС, в котеджних селищах та інших об'єктах. Сучасне вуличне світлодіодне освітлення, стовпи якого встановлені повсюдно, забезпечують безпеку городян, а так само вважаються прикрасою вулиць і скверів. Для того що б правильно організувати освітлення, необхідні спеціальні електричні стовпи, на яких будуть розташовуватися освітлювальні прилади. До недавнього часу стовпи електропередач, а так само стовпи для ліхтарів виконувалися з бетону. Сучасні опорні стовпи для освітлювальних приладів і стовпи виготовляються з металу.

стовпи освітлення

В Україні зараз все частіше використовуються конічні стовпи освітлення слідом за європейськими країнами та Америкою, вони активно завойовують російський ринок. Такі стовпи освітлення виготовляються з листової сталі методом гарячого оцинкування. Це економить кошти, адже ці стовпи не треба фарбувати. При конічної конструкції стовпів освітлення можна експлуатувати і підземну, і повітряну мережу живлення. Такі конічні форми стовпів освітлення можуть бути і складними. На їх основі можлива установка не тільки елементів для освітлення вулиць, а й рекламне обладнання та комплекси, прожектори, електричні табло, прожектори.

Опори контактної мережі (ОКМ) розраховані на кріплення контактної мережі електротранспорту міста, якість яких відповідає вимогам: ДСТУ БВ.2.6-75:2008; ДБН В.2.6 – 163:2010 ( п.2.2.2 – 2.2.4,2.6.7 – 2.6.9., 2.8.3 – 2.8.12., 2.8.21, 2.8.28, 2.9.6); СНіП III-18-75 (п.п. 6.2,6.3, 6.6, 8.6, 8.2,-8.7, 8.9-8.11).

 Для погашення виникаючих динамічних коливань контактної мережі, опори контактної мережі (ОКМ) є телескопічні (труба в трубі) зі стальних, зварних або суцільнотягнутих металевих труб.

Для захисту від корозії та впливу зовнішнього середовища, стовпи вуличного освітлення та опори контактної мережі, мають цинково-алюмінієве покриття нанесене методом  електродугової металізації. Товщина покриття Zn (ZnAl) 80÷100 мкм.

Покриття є суцільним, однорідного кольору, без частинок нерозплавленого металу, без тріщин, здуття, слідів місцевої корозії, без кольорових відтінків, міцно зачеплене з основним металом і не відшаровується. Шороховатість покриття Rz є не більше 80-100 мкм (Rа 20-25 мкм) і відповідає вимогам ГОСТ 2789-73. 

На цинкове покриття нанесене покриття порошковою полімерною фарбою для зовнішніх робіт з температурною полімеризацією.

В комплекті з опорами контактної мережі повинні бути оцинковані, пофарбовані порошковою полімерною фарбою для зовнішніх робіт з температурною полімеризацією оголовки для кріплення світильників.

Відповідність продукції технічним вимогам підтверджується наступними документами:

- копією паспорту (сертифікату) виробника, засвідченою печаткою та підписом постачальника;

- копією сертифікату відповідності, засвідченою печаткою та підписом постачальника.

.

опори вуличного освітлення

 

Щоб дізнатися ціну на стовпи освітлення  виробництва ТОВ "Ельмонт" та монтаж вуличного освітлення просимо звертатись до наших консультантів по тел.: +8 (044)361-75-79 тел. моб +8 (050)373-97-79