Монтаж опор контактної мережі ОКМ-12 виробництва Ельмонт

Будівельні роботи з реконструкції контактної мережі трамваю починаються з установки опор освітлення ОКМ-12.

Розмітка місць установки опор контактної мережі ОКМ-12 узгоджується з представниками організацій, комунікації яких знаходяться в безпосередній близькості від місць установки опор освітлення.

Перед початком земляних робіт на місце визиваються представники організацій, які мають підземні комунікації і з ними уточнюється місце розташування даних комунікацій. В необхідних випадках на вимоги представників (власників підземних комунікацій) відривається один або кілька шурфів для визначення фактичного місця розташування комунікацій. При близькому розташуванні підземних комунікацій до котловану опори з представником організації узгоджують умови проведення робіт, які забезпечують збереження існуючих комунікацій та безпеку робіт. Улаштування котловану опори починається з розробки асфальтобетонного покриття тротуару товщиною 0,33 м.

Розміри ділянки, яка розробляється, складають 1,0 м на 1,0 м. Вийнятий асфальтобетон навантажується на самоскид та вивозиться на місце складування, як будівельне сміття.

Котлован під фундамент опори освітлення виконується автоямобуром с діаметром бура 0 1000 мм. Вийнятий грунт навантажується на самоскид та вивозиться на місце складування, як будівельне сміття.

Строк риття котлована узгоджується зі строком установлення опори так, щоб час, коли котлован залишається не заповнений фундаментом, був найменшим.

Опори контактної мережі ОКМ-12 розвантажуються в місцях їх установки за допомогою автокрану вантажо підйомністю 14 т з висувною стрілою з застосуванням вантажозахватних пристроїв та спеціальних строп.

Монтаж опор контактної мережі виконується за допомогою автокрана вантажопідйомністю 14 т з висувною стрілою.

Під час підйому та установки опори у проектне положення із зони робіт повинні бути видаленні усі сторонні люди та транспорт.

Зоною роботи вважається простір, на якому підіймається, переміщається та встановлюється опора. Після того, як положення опори вивірено, виконують роботи по улаштуванню монолітного бетонного фундаменту (бетон марки В 15 (М- 200)) з ущільненням бетону ручним способом, утримуючи опору краном у проектному положенні до моменту, доки бетонна суміш затужавіє.

опори контактної мережі ОКМ-12

Звертайтесь технічного відділу компанії що до виробництва опор освітлення тел.: +38 (044) 361-75-79 тел. моб +38 (050) 373-97-79