Опори металеві для освітлення.

опори освітлення опори освітлення опори освітлення

Компанія Ельмонт вже понад 10 років виготовляє металеві опори для вуличного освітлення та металлоконструкції різного спектру застосування. Наші виробничі потужності понад 1000 квадратних метрів, розташовані в місті Киеві по вулиці Гродненська, 32.

Одним із найважливіших аспектів стійкості оцинкованних опор освітлення є довголіття. Сталеві опори відомі своєю довговічністю, здатністю протистояти суворим кліматичним умовам і випробуванню часом. Така довговічність зменшує потребу в частій заміні, таким чином мінімізуючи вплив на навколишнє середовище, пов’язаний із виробництвом, транспортуванням і встановленням нових матеріалів. Сталь є матеріалом, який добре переробляється, і процес переробки не погіршує її якість. З роками виробництво сталі стало більш енергоефективним, а вдосконалення технологій виробництва ще більше зменшило вплив на навколишнє середовище. Оскільки ми рухаємося до майбутнього, де екологічна свідомість має першочергове значення, вибір сталевих конструкцій освітлення, яке не тільки принесе користь проекту, але й сприяє тому, що довкілля було чистішим. Скористайтеся перевагами сталевих виробів і побудуємо екологічне майбутнє. Сталеві опори є популярною конструкцією в багатьох галузях, включаючи будівництво, інфраструктуру, автомобільну промисловість, машинобудування та енергетику. Поєднання довгої історії надійної роботи, конкурентоспроможності, ціноутворення, а також простота використання та монтажу, сталеві опори є найкращими конструкціями для освітлення.  

Чому сталь є кращим матеріалом для опор освітлення?

 Сталь є надзвичайно важливою у всьому світі завдяки своїй міцності, універсальності та довговічності. Сталеві опори є популярною конструкцією в багатьох галузях, включаючи будівництво, інфраструктуру, автомобільну промисловість, машинобудування та енергетику. Поєднання довгої історії надійної роботи, конкурентоспроможності, ціноутворення, а також простота використання та монтажу, сталеві опори є найкращими конструкціями для освітлення. Сталь і алюміній, є двома найпоширенішими металами у світі. Наведемо основні властивості сталі та алюмінію: Алюміній є другим за поширеністю металевим елементом на Землі після кремнію, тоді як сталь є найпопулярнішим сплавом у світі.

опори освітлення

КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ. Алюміній має високу корозійну стійкість завдяки утворенню на його поверхні тонкої, але щільної і міцної оксидної плівки Al2O3, що захищає його поверхню від взаємодії із середовищем. Стійкість алюмінію проти атмосферної корозії в ~20 разів більша за стійкість сталі. Однак алюміній легко руйнується під дією лугів, соляної кислоти і деяких інших мінеральних кислот. Сталь — або вуглецева (не нержавіюча) сталь, точніше — зазвичай потребує фарбування, щоб захистити її від іржі та корозії. Цинк часто використовується для захисту від корозії в процесі цинкування.

МІЦНІСТЬ. У той час як сталь надзвичайно міцна і пружна, алюміній значно більш гнучкий і еластичний. Ковкість алюмінію та гладка конструкція дозволяють формувати глибокі, складні та точні спінінги, надаючи операторам значну свободу дизайну. Сталь є більш жорсткою і трісне або розірветься, якщо натиснути надто далеко під час процесу обертання.

СИЛА. Незважаючи на ризик корозії, сталь все ще твердіша за алюміній. Незважаючи на те, що алюміній збільшує міцність у холодних умовах, він, як правило, більш схильний до вм’ятин і подряпин, ніж сталь. Сталь менш імовірно деформується або згинається від ваги, сили або тепла. Ці стійкі властивості роблять його одним із найміцніших промислових матеріалів.  

ВАГА. Чудова міцність сталі також забезпечується вагою/щільністю, яка в 2,5 рази перевищує вагу алюмінію. Однак він важить приблизно на 60 відсотків менше, ніж бетон, що полегшує транспортування та використання в різних будівельних і виробничих сферах.

ВАРТІСТЬ. Вартість алюмінію та сталі постійно змінюється залежно від глобального попиту та пропозиції, відповідних витрат на паливо та ринку залізної та бокситової руди. Однак навіть з урахуванням таких коливань стальний прокат зазвичай дешевша ніж алюміній.  

опори освітлення

З огляду на це, форма та структурна жорсткість можуть значно сприяти міцності конструкції, і коли ці два фактори оптимізовані, алюміній може забезпечити таку ж надійність, як і порівнянна сталева конструкція при вдвічі меншій вазі.

Щоб дізнатися ціну та купити опори освітлення виробництва ТОВ "Ельмонт" просимо звертатись по тел.: +38 (044) 361-75-79 тел. моб +38 (050) 373-97-79