Питання до виробника

опори освітлення

Умови повернення та обміну купленого товару. Компанія здійснює повернення та обмін купленого товару у відповідності з вимогами законодавства. Повернення можливий протягом 14 днів після одержання (для товарів належної якості). Доставка для обміну товару здійснюється за рахунок Покупця. Згідно з чинним законодавством ви можете повернути товар належної якості при наявності Видаткової накладної, що засвідчує факт покупки на нашому підприємстві товар повертається, якщо: товар, не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо; товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка; збережені всі ярлики і заводське маркування; товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості. Заміна бракованого товару здійснюється протягом усього гарантійного строку від дати покупки товару.

Гарантійний термін на продукцію. на електрообладнання 3 роки, на покриття декоративних опор освітлення 7 років.

Ви працюєте з ПДВ? Ми звичайне підприємство з формою "Товариства з обмеженою відповідальністю" і є платниками ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах. При оформленні документів в обов'язковому порядку отримаєте від нас Видаткову та Податкову накладну.

Чи робите відправку опор освітлення в інші міста України?Так. Ми відправляємо товар спеціальною кур'єрською службою доставки Нова пошта або САТ. Відправлення здійснюється за рахунок одержувача на наступний робочий день після надходження оплати за товар.

Нам необхідно зробити розрахунок вуличного освітлення? Ми робимо не тільки розрахунок освітленості, але і здійснюємо підбір різних моделей опор вуличного освітлення, а також їх оптимального кількості. Ця послуга на сьогодні надається безкоштовно.

Ми робимо ставку на професіоналів. Якість і безпека рішень безпосередньо залежить від компетенції персоналу. Ми цінуємо своїх співробітників і допомагаємо їм професійно зростати. Завдяки розумній внутрішньокорпоративної політиці, у нас відсутня проблема плинності кадрів. У нашій команді немає жодного слабкої ланки, а постійні клієнти приходять до нас, як до старих та надійних друзів.

опори освітлення

Ви - наші партнери. Якщо Ви прагнете стабільної, відкритої і тривалої співпраці, то ми рухаємося в одному напрямку. Переступаючи поріг нашого офісу, Ви отримуєте стратегічно важливого партнера. Укладаючи будь-який договір, ми орієнтуємося не на надприбуток, а на взаємний успіх. Давайте процвітати разом!.

Ми - одні з перших виробників вуличного освітлення ТОВ «ЕЛЬМОНТ». Чесне ім'я - наш капітал. Ми принципово не працюємо з низькоякісним обладнанням. Золоте правило: ніколи не заощаджувати на Вашій безпеці та робити акцент на високий рівень роботи, що виконується. Найцінніше для нас - довіра наших партнерів. Вся наша продукція виготовляється на власних виробництвах у м.Київ.

тел.: +38 (044) 361-75-79 тел. моб +38 (050) 373-97-79.