Опори зовнішнього освітлення виробництва Эльмонт

опора освітлення опора освітлення опора освітлення

Вуличні ліхтарі десятиліттями були невід’ємною частиною міської інфраструктури. Вони встановлюються в містах, селищах і селах для забезпечення видимості, безпеки та безпеки в нічний час. Вуличне освітлення – це не просто розкіш в наш час; воно є необхідністю сучасного суспільства. Освітлення відіграє вирішальну роль у покращенні якості життя людей, забезпечуючи освітлення в громадських місцях: парки, сквери, дитячі майданчики, зони відпочинку, що забезпечує безпеку і подовжує організації різноманітних заходів на свіжому повітрі ввечері у будь-яку пору року, для людей будь-якого віку, від прогулянку дітей з батьками до відпочинку людей похилого віку. спортивні комплекси, що дає можливість займатися спортом у вільний для себе час або грати у свою улюблену спортивну гру, наприклад футбол до пізнього вечора. стоянки, забезпечує яскраве і рівномірне освітлення паркувальних місць, створюючи видимість і безпеку для водіїв і пішоходів. житлові райони, створюючи добре освітлені та безпечні райони. комерційні та промислові зони, для покращення видимості, безпеки та захисту працівників і відвідувачів.

Вуличне освітлення – це не просто практична необхідність; воно також має культурне та історичне значення. Освітлені пам’ятки та об’єкти культурної спадщини не тільки підвищують естетичну привабливість міста, але й зберігають його культурну ідентичність. які підкреслюють їхні архітектурні дива, дозволяючи жителям і туристам однаково оцінити культурну спадщину під чарівним покровом ночі. З розвитком сучного світу, вуличне освітлення також адаптувалося. Світлодіодна технологія, наприклад, забезпечує не тільки енергоефективне освітлення, але й зменшує викиди вуглекислого газу. Використовує інтелектуальні системи освітлення, які регулюють яскравість залежно від часу ночі чи присутності людей, що сприяє подальшому збереженню енергії.

опора освітлення

Світлодіодне вуличне освітлення є екологічно чистими в порівнянні з традиційними технологіями освітлення. Воно не містять шкідливих речовин. Світлодіодні вуличне освтлення також не випромінює шкідливих УФ-променів, що робить їх безпечними для навколишнього середовища та здоров'я людини. Підлягаює переробці та сприяє зменшенню електронних відходів, що робить їх екологічним рішенням для освітлення.

опора освітлення

Металеві опори освітлення вже досить довгий час замініюсь старі бетонні опори. Швидкий і надійний монтаж, легкість, невелика ціна - очевидні переваги, котрі роблять їх більш ефективними та вигідними. Перспективним напрямком розвитку мереж зовнішнього освітлення міста є впровадження металевих опор і кронштейнів, захищених від корозії методом гарячого цинкування, які не потрібно кожен рік фарбувати.

Компанія Ельмонт пропонує опори оцинковані для зовнішнього освітлення властного виробництва, щогли освітлення для спортивних споруд та великих територій.

Тип опор для освітлення і спосіб їх встановлення залежить від призначення, за цією ознакою відрізняються і ціни продукції. Для виготовленняконструкцій використовуються метали, що забезпечують міцність і довговічність інженерних конструкцій. Практичні функції опор дляосвітлення невідємно поєднуються з їх декоративними можливостями, що гармоніюють з навколишнім оточенням.

Виробництво опор освітлення фірмою «ELMONT» відбувається на власних потужностях. В процесі виготовлення нами застосовуютьсявиключно якісні матеріали та комплектуючі, весь виробничий процес протікає під суворим технічним контролем. Все це дозволяє гарантувати надійність та вісоку якість продукції.

Технічний відділ компанії продовхує пошук вдосконалення та оптимізіції характеристик вуличного освітлення, щоб відповідати найкращим чином сучасним потребам світлотехнічним завданням.

Наша мета полягає в тому, щоб отримати найкращий рівень освітлення та високий рівень продукції при меньших затратах електроенергії.

Ціна металевих опори освітлення залежить відь багатьох факторів, таких як висота опори, діаметр опори, покриття виробу.

опора освітлення

опора освітлення

Компанія Ельмонт займається виробництвом та постачанням по Україні опор вуличного освітлення. Перелік виробів включає:

- металеві опори;

- опори освітлення парковіі;

- фарбування металоконструкцій до 12 метрів;

- опори із зовнішнім покриттям із синтетичного матеріалу;

- опори зовнішнього висвітлення;

- опори вуличного освітлення;

- стовпи для автономного освітлення;

- щогла блискавки до 35 метрів;

- анкерні заставні;

- оголовники металеві для опор освітлення;

- прожекторні щогли до 40 метрів.

Виробництво та монтаж опор освітлення. Опори виробляються в м.Києві. +38 (044) 361-75-79 тел. моб +38 (050) 373-97-79