Эльмонт // уличные опоры освещения, осветительные опоры, мачты наружного освещения
  О компании Продукция Контакты  
 

Публикации

 

Стовпи освітлення

столбы освещения ОКМ12Виробництво стовпів освітлення на сьогоднішній день це непросте завдання для будь-якого підприємства нашої країни. Компанії Ельмонт вдалося майже неможливе налагодити виробництво стовпів освітлення в місті Києві.

Опори освітлення металеві служать для утримання світильників, прожекторів, інших приладів освітлювальних. Опори зовнішнього освітлення монтуються на магістралях, вулицях, у скверах і парках, спортивних спорудах, розважальних центрах, на АЗС, в котеджних селищах та інших об'єктах. Сучасне вуличне освітлення, стовпи якого встановлені повсюдно, забезпечують безпеку городян, а так само вважаються прикрасою вулиць і скверів. Для того що б правильно організувати освітлення, необхідні спеціальні електричні стовпи, на яких будуть розташовуватися освітлювальні прилади. До недавнього часу стовпи електропередач, а так само стовпи для ліхтарів виконувалися з бетону. Сучасні опорні стовпи для освітлювальних приладів і стовпи виготовляються з металу.

В Україні зараз все частіше використовуються конічні стовпи освітлення слідом за європейськими країнами та Америкою, вони активно завойовують російський ринок. Такі стовпи освітлення виготовляються з листової сталі методом гарячого оцинкування. Це економить кошти, адже ці стовпи не треба фарбувати. При конічної конструкції стовпів освітлення можна експлуатувати і підземну, і повітряну мережу живлення. Такі конічні форми стовпів освітлення можуть бути і складними. На їх основі можлива установка не тільки елементів для освітлення вулиць, а й рекламне обладнання та комплекси, прожектори, електричні табло, прожектори.

Опори контактної мережі (ОКМ) розраховані на кріплення контактної мережі електротранспорту міста, якість яких відповідає вимогам: ДСТУ БВ.2.6-75:2008; ДБН В.2.6 – 163:2010 ( п.2.2.2 – 2.2.4,2.6.7 – 2.6.9., 2.8.3 – 2.8.12., 2.8.21, 2.8.28, 2.9.6); СНіП III-18-75 (п.п. 6.2,6.3, 6.6, 8.6, 8.2,-8.7, 8.9-8.11).

 Для погашення виникаючих динамічних коливань контактної мережі, опори контактної мережі (ОКМ) є телескопічні (труба в трубі) зі стальних, зварних або суцільнотягнутих труб.

Для захисту від корозії та впливу зовнішнього середовища, опори контактної мережі, мають цинково-алюмінієве покриття нанесене методом  електродугової металізації. Товщина покриття Zn (ZnAl) 80÷100 мкм.

Покриття є суцільним, однорідного кольору, без частинок нерозплавленого металу, без тріщин, здуття, слідів місцевої корозії, без кольорових відтінків, міцно зачеплене з основним металом і не відшаровується. Шороховатість покриття Rz є не більше 80-100 мкм (Rа 20-25 мкм) і відповідає вимогам ГОСТ 2789-73. 

На цинкове покриття нанесене покриття порошковою полімерною фарбою для зовнішніх робіт з температурною полімеризацією.

В комплекті з опорами контактної мережі повинні бути оцинковані, пофарбовані порошковою полімерною фарбою для зовнішніх робіт з температурною полімеризацією оголовки для кріплення світильників.

Відповідність продукції технічним вимогам підтверджується наступними документами:

- копією паспорту (сертифікату) виробника, засвідченою печаткою та підписом постачальника;

- копією сертифікату відповідності, засвідченою печаткою та підписом постачальника.

опора освещения ОКМ-12

  Компанія «Ельмонт» може гарантувати найвищу якість обладнання та послуг, миттєву реалізацію замовлень, а також технічні консультації та навчання. Ми прислухаємося до наших клієнтів, оскільки задоволення їхніх потреб є нашою ключовою метою. Опори виробляються в м.Києві. Контактний телефон 044-361-75-79.

 
Эльмонт // уличные опоры освещения, осветительные опоры, мачты наружного освещения   

Все права зарегистрированы © Компания "ЭЛЬМОНТ"

опоры освещения окм-12, опоры наружного освещения elmonter, опоры освещения металлические, купить опоры уличного освещения, мачты освещения, столбы освещения europoles, уличные столбы освещения оцинкованные, установка столбов освещения, монтаж столбов, опоры парковые rosa, парковые столбы, парковые опоры освещения, производство столбов освещения, опоры наружного освещения цена,